Urząd Gminy Leśnica

Informacje dla turysty

19 marca
Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety

Aktualności z Leśnicy (RSS)

Zarządzenia Burmistrza kadencji 2018-2023


Czytaj więcej

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019


Czytaj więcej

ZARZĄDZENIE NR 0050.43.2019 Burmistrza Leśnicy z dnia 12 marca 2019 r. w sprawie wyznaczenia na obszarze gminy Leśnica miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych


Czytaj więcej

SESJA RADY MIEJSKIEJ

Informuje się, że w dniu 25 marca 2019 r. (poniedziałek) o godz. 1530 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Leśnicy odbędzie się SESJA RADY MIEJSKIEJ.

Czytaj więcej

VI Sesja Rady Miejskiej w Leśnicy


Czytaj więcej

Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na wykonanie w roku 2019 zadania publicznego pn. „ORGANIZACJA CYKLU ORGANOWYCH KONCERTÓW MUZYCZNYCH”


Czytaj więcej

Obwieszczenie Wojewody Opolskiego o wydaniu decyzji o pozwoleniu na budowę


Czytaj więcej

Odznaczenie dla pana Helmuta Paisdziora

Odznaczenie dla pana Helmuta PaisdzioraW poniedziałek 11 marca 2019 r. w Konsulacie Generalnym RFN we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia panu Helmutowi  Paisdziorowi Krzyża Zasługi na Wstędze Orderu Zasługi Republiki Federalnej Niemiec.

Czytaj więcej

Zarządzenie Nr 0050.33.2019 Burmistrza Leśnicy z dnia 15 lutego 2019 r. r. w sprawie ustalenia stawki czynszu w lokalach znajdujących się w mieszkaniowym zasobie Gminy Leśnica


Czytaj więcej

Dzień Sołtysa

Dzień SołtysaZ okazji Dnia Sołtysa Wszystkim Sołtysom i Przewodniczącym Zarządów Osiedli Gminy Leśnica składamy serdeczne podziękowania.

Czytaj więcej

Sonda

Czy podoba ci się strona orienteering.lesnica.pl ?